Novosti

Utorak, 29. studenoga 2022.

Natječaj - radno mjesto: tajnik/ica za ogranke

Natječaj je otvoren do 7. prosinca 2022.

Matica hrvatska ima otvoren natječaj za radno mjesto.

Zainteresirani više informacija o oglasu mogu pronaći na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

OGLAS

Mjesto rada: ZAGREB

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena - prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 29.11.2022.

Natječaj vrijedi do: 7.12.2022.

Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad

Potrebna zvanja

Diplomski sveučilišni studij iz područja društvenih ili humanističkih znanosti

Razina obrazovanja

Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Strani jezici: Engleski jezik

Informatička znanja

Potrebno napredno poznavanje informatike

  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • baze podataka
  • ECDL

Vozački ispit: Kategorija B

Radno iskustvo: 3 godine

Ostale informacije

Opis poslova: Koordinacija suradnje Središnjice s ograncima Matice hrvatske, skrb o urednom članstvu i vođenju evidencije članova Matice hrvatske, posjete ograncima Matice hrvatske, organizacija predavanja i kulturnih manifestacija ogranaka u Središnjici, organizacija manifestacija Središnjice u ograncima MH u Hrvatskoj i inozemstvu, sudjelovanje u pripremi aktivnosti Matice hrvatske, predlaganje Predsjedništvu planova rada s ograncima i – nakon odobrenja – njihova provedba, nadzor nad radom ogranaka u skladu s Pravilima Matice hrvatske, obrada podataka o izdanjima ogranaka i njihovo stavljanje na mrežne stranice Matice hrvatske, uređivanje vijesti iz ogranaka u Vijencu te ostali poslovi po nalogu Predsjedništva.

Potrebne razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, timski rad.

Za prijavu na radno mjesto potrebno je dostaviti motivacijsko pismo i životopis, preslik rodnog lista, preslik domovnice, preslik diplome, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci) e-poštom: posao@matica.hr

Pregled

datum